FC Brumov - TJ Štítná nad Vláří 4:2 (2:0)

Branky: Jaroslav Bůbela, Adam Pecha, Radim Bublák a Marek Chovanec

Sestava: Důbrava - Vlček, Grygar, Juřica, Pecha - Bůbela (65´ Fojtík st.), Kubiš, Bublák, Šenkeřík (86´ Fojtík ml.) - Opravil (89´ Šánek), Dubčák

Diváků: 350

Začali jsme dobře a šli brzy do vedení. V prvním poločase se nám povedlo přidat ještě jednu branku a do šatny jsme šli jako spokojenější tým. Druhá půle nabídla zajímavý fotbal. Po hodině hry byl stav utkání 3:0 a vypadalo to, že derby se dohraje v klidu s jasným vítězstvím pro nás, ale opak byl pravdou. Po dvou našich chybách se dostala Štítná na dostřel a mohla dokonce i vyrovnat. To se jí nakonec nepodařilo a my přidali před koncem ještě jednu branku. Derby se odehrálo v přátelském duchu, za tři body jsme rádi, ale je před námi pořád moc a moc práce.

Přidáno 02.02.2023

Dne 26.1. 2023 oslavil své 90 narozeniny pan Jiří Okleštěk. Náš dlouholetý funkcionář, fanoušek a srdcař. Zástupci…

Přípravky mají za sebou druhé kolo Satelitu

Přidáno 30.01.2023

Přípravky mají za sebou druhé kolo Satelitu V neděli 29.1.2023 proběhlo 2. kolo satelitu mladších a starších…